הרשמה
גלריה

Muni Expo 2020

האירוע השנתי של מרכז השלטון המקומי, הוא המפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי בישראל.

את האירוע פוקדים כ- 8,000 מנהלים בכירים מ- 257 רשויות ו- 400 חברות ותאגידים עירוניים.

רק פעם בשנה, ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הצמרת המוניציפאלית הישראלית לחוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות וחשיפה לספקים ועסקים הפועלים במגזר. האירוע הוא כר פורה לחדשנות, ליזמות עסקית ולטווייתם של קשרים עסקיים ענפים.  עוצמתו של הכנס נובעת משיתוף הפעולה שרוקמים המשתתפים והשפעתו על חיי היום יום של מיליוני אזרחים במדינה.

MUNI EXPO שהתקיים בפברואר 2019 הוכתר כאירוע הטוב והמוביל מסוגו בישראל אי פעם. ביריד לקחו חלק למעלה מ- 8000 משתתפים ב- 30 כנסים, מסלולים ודיונים שונים אשר בהם הציגו 180 דוברים בכירים מהקהילה הציבורית והעסקית בישראל ובהם שרים, מנכ”לים של משרדי ממשלה, ראשי ערים, מנכ”לים של החברות המובילות במשק ועוד.

לצד הכנסים מתקיימת תערוכת חדשנות בת 170 מציגים ובהם עשרות חברות סטרטאפ , המציגות את החידושים בתחומי הפעילות השונים של השלטון המקומי.

הזירה העסקית הרוחשת בשטח התערוכה בצד שורת כנסים מקצועיים פורצי דרך, הן ברמה הלאומית והן ברמה הבינלאומית, הינם אבן שואבת למנהלי השלטון המקומי מכל רחבי הארץ וכן מערים מרכזיות רבות מכל העולם.

אירוע אחד הכולל בתוכו 4 אירועי ענק

  • MUNI EXPO – התערוכה: יומיים של תערוכה ומפגש בין 8000 קניינים ומקבלי החלטות מישראל ומרחבי העולם, לבין  170 מציגים וספקים מהארץ ומחברות בינ”ל.
  • MUNITALK – הכנסים:  סדרה של כנסים מקצועיים בתחומים שונים של שלטון מקומי. בכנסים מציגים מקבלי ההחלטות מהמגזר הציבורי והפרטי בנושאי  חדשנות, עיר חכמה, חינוך,  רווחה,  התחדשות עירונית,  בטחון,  תחבורה ועוד.
  • MUNIWORLD – האירוע הבינלאומי:  כנס בינלאומי בהשתתפות עשרות משלחות מערים ברחבי העולם ובהם ראשי ערים, מנכ”לים של עיריות ומובילי חדשנות.  הכנס הבינ”ל יעסוק בנושאים שונים החל מחשיפה לפיתוחים וטכנולוגיות ישראליות היכולות לשמש ערים ועיריות בעולם ועד לדיונים פורצי דרך שיתמקדו  השנה בנושא הגנה על אוכלוסיות במרכזי הערים  ומניעת טרור.
  • הוועידה השנתית השמינית של השלטון המקומי 2019 הוועידה מפגישה כל שנה בין בכירי השלטון המרכזי והשלטון המקומי. בוועידה צפויים להשתתף  ראש הממשלה, שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות, בכירי הרשויות המקומיות ובכירים במשרדי הממשלה.

אז מי במבקרים?

מישראל: ראשי הערים והרשויות,  מנכ”לי הרשויות והתאגידים, מנהלי כספים, מנמ”רים, גזברים,  מהנדסי העיר, אדריכלי עיר,  מנהלי מחלקות שפ”ע, קב”טים, מנהלי החינוך והרווחה, התרבות והספורט, מנהלי התברואה, המאור והגינון, בכירים בתאגידים העירוניים , חברי מועצות העיר והרשויות, מנהלי הרכש ועוד. לצד אלו מבקרים במקום כלל הפקידות הממשלתית, ממשרדי הממשלה השונים, האחראים על תחומים אלו ועל העבודה עם הרשויות וכן חברי כנסת רבים, שרים וחברי ממשלה.

עשרות משלחות בינ”ל: ראשי ערים, מנכ”לים, CIO’s, CDO’s’ ומובילי חדשנות מרחבי העולם, מגיעים לכנס חדשנות בינלאומי, המתקיים במסגרת האירוע, לשלושה ימים לישראל. 

דבר יו”ר מרכז השלטון המקומי

עמיתים, ידידים ושותפים יקרים,

אני מתכבד להזמינכם ל-MUNIEXPO, יריד החדשנות האורבנית מרכז השלטון המקומי, שיתקיים ב-19-20 בפברואר 2020 בגני התערוכה.

האירוע המוניציפלי הגדול של השנה בהובלת מרכז השלטון המקומי, הוא הפלטפורמה המרכזית לקידום נושא הערים החכמות בישראל. השנה יתקיים האירוע בפעם השלישית וגם הפעם יציגו בו למעלה מ – 170 מציגים את מיטב החדשנויות לניהול עירוני.

MUNI EXPO  2019 זכה להצלחה כבירה עם השתתפותם של מעל 8000 מבקרים. המשתתפים, בהם משלחות זרות מ-100 עיריות ורשויות מקומיות מרחבי העולם, זכו להיחשף לתהליכים המתקדמים ביותר בתחום החדשנות בעולם המוניציפלי. בשורת כנסים מקצועיים, שהתקיימה תחת קורת היריד,  השתתפו 150 דוברים ומרצים, גדולי המומחים מהארץ ומהעולם, ראש ממשלת ישראל, שרים, חברי כנסת ונציגים ממעל 50 חברות הייטק, תקשורת וטכנולוגיה ישראליות ובינלאומית.

יריד ה-MUNIEXPO, שהפך למפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי, יתפרס השנה על פני יומיים מלאים בתכנים מקצועיים ושיתופי פעולה. לצד יריד החדשנות המסורתי, שיכלול מגוון שירותים ומוצרים בתחום הסייבר, פתרונות IT, חממות טכנולוגיות וחברות סטארט- אפ, יתקיים גם יריד בינ”ל שיארח עשרות ראשי ערים ומאות נציגים מרחבי העולם וידון באתגרים המתהווים במישור הגלובלי ובדגש על התמודדות עם “טרור עירוני”.

MUNIEXPO של מרכז השלטון המקומי מהווה הזדמנות יוצאת דופן עבור הרשויות המקומיות ללמוד אודות החידושים הטכנולוגיים בשוק, הפיתוחים העדכניים, והחברות המובילות בתחומים המוניציפאליים. היריד יחשוף את הדרג הניהולי ברשויות לשלל הפיתוחים שישפרו משמעותית את השירותים המוניציפליים, יקצרו וייעלו את זמני המתנה ויחסכו בעלויות.

אתם מוזמנים לקחת חלק באירוע של השנה!

בברכה,
חיים ביבס

ראש עיריית מודיעין מכבים רעות

ויו”ר מרכז השלטון המקומי

דרכי הגעה

מרכז הירידים תל אביב ממוקם בנקודה האסטרטגית ביותר במטרופולין, מה שמאפשר גישה מהירה ונוחה אליו מכל נקודה על מפת ישראל. עורקי התנועה המרכזיים (דרך איילון, כביש גהה, כביש החוף, כביש 5) זורמים ישירות אליו, תחנת הרכבת הצמודה ממוקמת במרחק הליכה מהמתחם, כמו כן גם תחנות אוטובוס.
זאת ועוד – בסמוך לביתנים השונים יכולים המבקרים ליהנות ממאות חניות עיליות ותחתיות שלצדן, במעטפת המתחם, מצויים עוד אלפי מקומות חניה נוספים.

ברכב:
איילון דרום: למגיעים מכיוון צפון ירידה במחלף רוקח שמאלה
איילון צפון: למגיעים מכיוון דרום במחלף רוקח ימינה
יציאה במחלף מרכז הירידים וממשיכים לפי שלטי ההכוונה

המלצות חניה:

פארק הירקון הוא החניון המומלץ ביותר.
חנה בחניון ועלה על הגשר ואתה בתוך מרכז הירידים. האירוע בביתן 2.
במידה והגעת ממזרח למערב על ציר רוקח, פנה לכיוון תחנת הרכבת לכביש המעגלי של גני התערוכה. הכניסה לחניה היא מחניונים G4, G6 ו-G7.
חניון הדרייב אין הנמצא על הכביש המעגלי הוא חניון נוסף לשימושך.
הכניסה לגני התערוכה מהכביש הפנימי G1 אינה לבאי האירוע ואינה מובילה למגרשי החניה שלנו.

אנו ממליצים לחנות בחניון פארק הירקון, גני יהושוע, הוא יהיה החניון הזמין ביותר. *החנייה בחניונים הינה בתשלום חד פעמי לכל היום – בכל החניונים

בתחבורה ציבורית:
רכבת ישראל – תחנת הרכבת של האוניברסיטה סמוכה למרכז הירידים תל אביב – אתר רכבת ישראל
אגד – אוטובוס קו מספר 521 – אתר אגד
דן – אוטובוס קו מספר 12, 22, 40, 89, 189, 389 – אתר דן
מטרופולין – אוטובוס קו מספר 47 , 48, 247 ממרכז ת"א ורעננה/כ"ס/הרצליה/רמת השרון – אתר מטרופולין
קווים – אוטובוס קו מספר 137 – אתר קווים

מרכז הירידים תל אביב