הרשמה
גלריה

תערוכת עיר המחר

אחרי 5 שנים של לימוד והשראה מתערוכות ברחבי העולם ומפרויקטים עירוניים נבחרים מכל חמש היבשות, גיבשנו, בצוות המומחים של המרכז לשלטון מקומי וברשות החדשנות, את תפיסת "האני מאמין" שלנו לאיך צריכה להראות עיר המחר. לא בעוד 20 שנה אלא כבר בעתיד הקרוב.

לא מדובר במקבץ אין סופי של רובוטים ובכלל,  העתיד הוא לא רק טכנולוגיה. העתיד מורכב יותר וכולל תפיסות חברתיות, אדריכליות, טכנולוגיות, תחבורתית, פילוסופיות וגישות יצירתיות שונות. אנחנו מאמינים שהעיר החכמה מכילה בתוכה לא רק פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים אלא גם הזדמנויות חדשות בתחומים נרחבים, ורעיונות פורצי דרך לעירוניות חכמה, תוססת, מתחשבת ואנושית.

 

לכן השנה תתקיים, לראשונה,  ב- MUNI EXPO, תערוכה  ייחודית שתציג ותביא לידי ביטוי היבטים שונים של חזון מרכז השלטון המקומי לערי המחר.

התערוכה החווייתית תהווה הרחבה של תערוכת המציגים הגדולה של MUNI EXPO, תייצר הקשרים חדשים ותפתח צוהר להזדמנויות והאפשרויות הרבות הזמינות ליישום כבר כיון  וטמונות בכל אספקט של החיים בערים בשנים הקרובות.

 

ב "עיר המחר" נתמקד בחמישה עולמות תוכן עיקריים: תכנון אורבני, תחבורה עתידית, אנרגיה, אוויר נקי ו"ערים שמחות" ונציע הצצה לחיים במרחב האורבני כבר בעוד שנים מעטות באמצעות הדמיות, צילומים ומיצגים מגוונים שידגימו את הפתרונות הפשוטים והיצירתיים הצומחים מהקהילות, כמו גם את הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים, הפורצים את גבולות הדמיון.

בכל אחד מעולמות התוכן, יוצגו האפשרויות הטמונות ביישומים הקיימים, המתפתחים והעתידיים בתחומים השונים, ליצירת מרקם החיים המיטבי לתושבי הערים ולא נפסח על עתידו של השלטון המקומי,  המנהל את הערים ומפתח אותן.

 

התערוכה תתקיים בקומה השנייה של ביתן 2 באקספו ותלווה גם במליאה ייעודית, שתתקיים ביומו השני של הכנס ( 20.2.20) ותעסוק בנושאי התערוכה.
מבקרי
MUNIEXPO מוזמנים לתערוכה ולמליאה והן אינן כרוכות בתשלום נוסף.